top of page

İade ve Değişim Politikamız

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKAMIZ

 

Müşteri memnuniyeti bizim bu yolda önceliğimizdir. Bu nedenle, satın aldığınız ürünlerde herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda iade veya değişim yapma hakkına sahipsiniz. İade veya değişim taleplerinizi karşılamak için aşağıdaki koşullar ile süreçlerimizi yürütüyoruz.

 

Sipariş sonrası Teslimat Sürecimiz Hakkında

 

 1.  Siparişleriniz anlaşmalı firmamız Aras Kargo tarafından sizlere ulaştırılacaktır.

 2.  Teslimat süresi siparişe konu ürünün altındaki bilgilendirmede aksi bir düzenleme yok ise 3 iş günüdür. Siparişe konu ürüne göre teslimat sürecimiz değişim gösterebilmekte, 15 iş gününü bulabilmektedir. Bu nedenle web sitesinde ürüne göre verilen  tahmini teslim süresine dikkat etmeniz önemlidir. 

 3. Resmi tatil ve bayram dönemlerine gelen siparişlerinizde kargo teslimatı tatilin bitimini takip eden ilk iş günü içerisinde yapılır.

 

Değişim Koşulları

 

 1. Satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içinde değişim yapmak istediğinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

 

 1. Değişim talebi oluşturulacak ürünler için ürün bedelinin iadesi süresi teslimatın tarafımıza ulaşmasıyla birlikte başlar. Ürünün orjinalliğini kaybetmemiş, kullanılmamış, üzerine herhangi bir koku sinmemiş ve faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmesi kaydı ile değişim işlemleri tamamlanır. Değişime konu ürünün yukarıdaki şartları taşımaması halinde ürün kabul edilemeyecek, tarafınıza geri gönderilecektir. Bu sebeple değişim yapmak istediğiniz üründe bu koşulların sağlanıp sağlanmadığını ürünü tarafımıza göndermeden önce kontrol etmenizi  önemle rica ederiz. 

 

 1. Değişimini yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri iletişim kısmında yer alan adresimize anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir.

 

 1. Satın alınmış ürün ayıplı yahut siparişinizden farklı şekilde tarafınıza ulaştı ise; ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullandığınız takdirde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır. Tercihen Aras Kargo dışında farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini tarafınızca ödenip gönderilmesi gerekmektedir. 

 

 1. Ürün siparişe uygun şekilde tarafınıza teslim edilmiş ve fakat tarafınızın değişim talebi olması halinde; öncelikle tarafımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Değişime konu ürünü tarafımıza gönderirken kargo ücreti size ait olacaktır. Değişim işlemi sonrasında yeni ürünün gönderim ücreti de tarafınıza yansıtılmaktadır.

 

 1. Şayet alınan ürün indirimli bir ürün ise yalnızca değişim yapılabilmektedir. 

 

İade Koşulları

 

 1. Satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içinde iade etmek istediğinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

 1. İade talebi oluşturulacak ürünler için ürün bedelinin iadesi süresi teslimatın tarafımıza ulaşmasıyla birlikte başlar. Ürünün orjinalliğini kaybetmemiş, kullanılmamış, üzerine herhangi bir koku sinmemiş ve faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmesi kaydı ile 14 iş günü içerisinde tamamlanır. İadeye konu ürünün yukarıdaki şartları taşımaması halinde iade kabul edilemeyecek, tarafınıza geri gönderilecektir. Bu sebeple iade etmek istediğiniz üründe bu koşulların sağlanıp sağlanmadığını ürünü tarafımıza göndermeden önce kontrol etmenizi  önemle rica ederiz. 

 1.  İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Yine anlaşmalı Aras Kargo  ile gönderim sağlanması gerekmektedir. 

 1. İade ve değişim kargo bedeli 100-150 TL aralığındadır. Bu bedel ürün desi ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

 1. İndirimli ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. 

Bu koşullar, tüm müşterilerimize daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli alışverişler dileriz..

bottom of page